ПрАТ"Інгул Інжиніринг"

Код за ЄДРПОУ: 20635597
Телефон: +38(0522)391600 +38(0522)391601 +38(0522)391649
e-mail: corp_viddil@meta.ua
Юридична адреса: Україна, 25002, Кіровоградська область, місто Кропивницький, вулиця Ельворті, будинок 7, офіс 101
 

Річний звіт за 2012 рік

16. Відомості про аудиторський висновок

ЗВІТ (ВИСНОВОК) НЕЗАЛЕЖНОГО АУДИТОРА

Адресати:
Керівництву та засновникам Приватного акціонерного товариства "Гідросила Груп"
Національній комісії з цінних паперів та фондового ринку

Нами проведено аудит комплекту річної фінансової звітності Приватного акціонерного товариства "Гідросила Груп" (далі Товариство), код 20635597, що складається з балансу станом на 31 грудня 2012 року, звіту про фінансові результати за 2012 рік, звіту про рух грошових коштів за 2012 рік, звіту про власний капітал за 2012 рік та приміток до річної фінансової звітності станом на звітну дату що додаються до звіту, а також стислого викладу суттєвих облікових політик (далі - фінансова звітність).
Приватне акціонерне товариство "Гідросила Груп" було засноване як Акціонерне товариство закритого типу "Гідрокомплект" та зареєстроване Реєстраційною Палатою Виконавчого комітету Кіровоградської міської Ради народних депутатів 06 квітня 1994 року, реєстраційний № 1 444 105 0004 000430.
У відповідності з рішенням загальних зборів акціонерів АТЗТ "Гідрокомплект", яке зазначене в Протоколі №28 від 17.12.2007 року, акціонерне товариство закритого типу "Гідрокомплект" перейменовано на закрите акціонерне товариство "Гідросила Груп". В зв'язку з цим Товариство було перереєстровано Виконавчим комітетом Кіровоградської міської ради, про що зроблено реєстраційний запис № 1 444 105 0010 000430.
У звітному періоді Рішенням річних загальних зборів акціонерів від 06.04.2012р. (Протокол № 4), в зв'язку з приведенням Статуту до вимог Закону України "Про акціонерні товариства" змінено найменування на Приватне акціонерне товариство "Гідросила Груп". Крім того, відбулася перереєстрація у відповідності до вимог чинного законодавства, в зв'язку з чим Товариству надано Виписку з Єдиного Державного Реєстру юридичних осіб фізичних осіб - підприємців Серія ААВ №133956 від 30.05.2012року.
Адреса Товариства: м. Кіровоград, вул. Орджонікідзе 7, офіс 101.
Фінансова звітність була складена управлінським персоналом Приватного акціонерного товариства "Гідросила Груп", з використанням національної основи бухгалтерського обліку.

Відповідальність управлінського персоналу за фінансову звітність
Управлінський персонал несе відповідальність за складання цієї звітності у відповідності до Закону України "Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні" від 16.07.1999 №996-IV (зі змінами та доповненнями), національних Положень (стандартів) бухгалтерського обліку (зі змінами та доповненнями), та за такий внутрішній контроль, який управлінський персонал вважає потрібним для того, щоб забезпечити складання фінансової звітності, яка не містить суттєвих викривлень внаслідок шахрайства або помилки.

Відповідальність аудитора
Нашою відповідальністю є висловлення думки щодо цієї фінансової звітності на основі результатів аудиту. Нами проведено аудит відповідно до Міжнародних стандартів аудиту. Ці стандарти вимагають дотримання відповідних етичних вимог, а також планування й виконання аудиту для отримання достатньої впевненості, що фінансова звітність не містить суттєвих викривлень.
Аудит передбачає виконання процедур для отримання аудиторських доказів щодо сум і їх розкриття у фінансовій звітності. Вибір процедур залежить від судження аудитора, включаючи оцінку ризиків суттєвих викривлень фінансової звітності внаслідок шахрайства або помилки. Виконуючи оцінку цих ризиків, аудитор розглядає заходи внутрішнього контролю, що стосуються складання та достовірного подання суб'єктом господарювання фінансової звітності, з метою розробки аудиторських процедур, які відповідають обставинам. Аудит включає також оцінку відповідності використаної облікової політики, прийнятність облікових оцінок, зроблених управлінським персоналом, та оцінку загального подання ним фінансових звітів.
Ми вважаємо, що отримали достатні та достовірні аудиторські докази для висловлення нашої думки.

Висловлення думки
На нашу думку, фінансова звітність Приватного акціонерного товариства "Гідросила Груп" станом на 31.12.2012року складена відповідно до вимог Закону України "Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні" від 16.07.1999 N996-XIV (зі змінами та доповненнями), національних Положень (стандартів) бухгалтерського обліку (зі змінами та доповненнями) та надає достовірну та справедливу інформацію про активи, пасиви та фінансовий стан Товариства станом на 31.12.2012року.

Звіт щодо вимог інших законодавчих актів.

Додаткова інформація згідно вимог Рішення державної комісії з цінних паперів та фондового ринку №1360 від 29.09.2011 року.

1. Відповідність вартості чистих активів. (а, саме, частині третій статті 155 Цивільного кодексу України).
На підставі складеної звітності була розрахована вартість чистих активів Товариства станом на 31.12.2012 року (додаток №1 до аудиторського висновку). Розмір розрахованих чистих активів Товариства по даним балансу перевищує розмір наявного статутного капіталу в 4,2 рази, що відповідає частині третій статті 155 Цивільного кодексу України.

2. Невідповідність між фінансовою звітністю, що підлягала аудиту та іншою інформацією, що розкривається Товариством та подається до комісії з цінних паперів та фондового ринку.
Інша інформація, що розкривається Товариством та подається до комісії з цінних паперів та фондового ринку, не відрізняється від інформації, наданої для проведення аудиту.

3. Виконання значних правочинів (10 і більше відсотків вартості активів товариства за даними останньої річної фінансової звітності) відповідно до Закону України "Про акціонерні товариства").
Статутом Товариства в новій редакції обумовлено прийняття рішень про вчинення значних правочинів у наступній послідовності:
- Прийняття рішення про вчинення значних правочинів у випадках, якщо ринкова вартість майна або послуг, що є його предметом, становить до 10% вартості активів за даними останньої річної фінансової звітності Товариства, входить до компетенції Виконавчого органу - Генерального директора Товариства;
- Прийняття рішення про вчинення значних правочинів у випадках, якщо ринкова вартість майна або послуг, що є його предметом, становить від 10% до 25% вартості активів за даними останньої річної фінансової звітності Товариства, входить до компетенції Контролюючого органу - Наглядової Ради Товариства;
- Прийняття рішення про вчинення значних правочинів у випадках, якщо ринкова вартість майна або послуг, що є його предметом, становить від 25% до 50% вартості активів за даними останньої річної фінансової звітності Товариства, входить до компетенції Вищого органу - Загальних зборів акціонерів (приймається простою більшістю голосів);
- Прийняття рішення про вчинення значних правочинів у випадках, якщо ринкова вартість майна або послуг, що є його предметом, становить більше 50% вартості активів за даними останньої річної фінансової звітності Товариства, входить до компетенції Вищого органу - Загальних зборів акціонерів (приймається трьома чвертями голосів акціонерів від загальної їх кількості).
Аудитору невідомо про операції, які підпадали б під категорію значних правочинів.

4. Стан корпоративного управління (у тому числі, стану внутрішнього аудиту відповідно до Закону України "Про акціонерні товариства").
Статутом Товариства передбачено корпоративне управління на Товаристві, але його стан аудитор не може визначити через обмеження інформації.
Внутрішній аудит в схемі корпоративного управління передбачено. Функції контролю та проведення перевірки фінансово-господарської діяльності Товариства покладено на Ревізійну комісію (Ревізора), яка обирається загальними зборами акціонерів. Але оцінити ефективність роботи у аудитора немає змоги.

5. Ідентифікація та оцінка аудитором ризиків суттєвого викривлення фінансової звітності внаслідок шахрайства.
На основі здійснених процедур, ми дійшли висновків, що ризики суттєвого викривлення фінансової звітності внаслідок шахрайства мінімальні.

6. Розкриття інформації щодо дій, як відбулися протягом звітного року та можуть вплинути на фінансово-господарський стан емітента та призвести до значної зміни вартості цінних паперів, визначених частиною першою статті 41 Закону України "Про цінні папери та фондовий ринок".
Проаналізувавши усю надану інформацію, аудитор вважає, що в поточному році не було здійснено дій, які можуть вплинути на фінансово-господарський стан та призвести до значної зміни вартості цінних паперів даного Товариства.

Додаткова інформація згідно вимог Рішення державної комісії з цінних паперів та фондового ринку №1528 від 19.12.2006 року.

1. Розкриття інформації за видами активів відповідно до П(С)БО:
Станом на 31.12.2012року загальні активи Товариства в порівнянні з даними на початок 2012 року знизилися на 3,2% і відповідно дорівнюють 136 837тис.грн. Зменшення активів в основному відбулося за рахунок зменшення розміру дебіторської заборгованості.
1.1. Необоротні активи. Станом на 31.12.2012року вартість необоротних активів в балансі Товариства дорівнює 133 134тис.грн. та складається з залишкової вартості нематеріальних активів у сумі 1тис.грн., залишкової вартості основних засобів у сумі 6 738тис.грн. та інших довгострокових фінансових інвестицій у сумі 126 395тис.грн.
Нематеріальні активи та основні засоби обліковуються у валюті балансу по первісній вартості придбання. Амортизація нараховується прямолінійним методом, що відповідає Наказу про облікову політику.
На думку аудитора, ступінь розкриття інформації про склад основних засобів і нематеріальних активів та їх класифікацію подано в фінансовій звітності достовірно та повно відповідно до встановлених вимог П(С)БО №7 "Основні засоби", затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 27.04.2000 року № 92 (зі змінами та доповненнями) та П(С)БО №8 "Нематеріальні активи", затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 18.10.1999 року № 242 (зі змінами та доповненнями).
Придбані фінансові інвестиції класифіковані, як інші довгострокові фінансові інвестиції на Підставі Наказу про облікову політику і складаються з акцій, облігацій та часток в статутних капіталах інших підприємств. Найбільшу питому вагу у складі фінансових інвестицій складають акції (76,5%). Угоди по купівлі-продажу акцій укладаються на позабіржовому фондовому ринку.
Обліковою політикою передбачено обліковувати довгострокові фінансові інвестиції по собівартості. Пунктами 8 та 9 П(С)БО № 12 "Фінансові інвестиції", затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 26.04.2000року № 91, передбачено облік інших довгострокових фінансових інвестицій по справедливій вартості або по їх собівартості з урахуванням зменшення корисності інвестиції.
Товариство продовжує обліковувати фінансові інвестиції по фактичній собівартості придбання, тому що немає можливості визначити справедливу вартість фінансових інвестицій через те, що акції, які були придбані, належать приватним акціонерним товариствам, тому вони не знаходяться у вільному продажу, тобто на фондових біржах їх котирування відсутні. Розрахунок зменшення корисності інвестицій Товариство не дату балансу не здійснювало. Але, враховуючи, що дані інвестиції від пов'язаних товариств, крім того отримані дивіденди на ці акції, і те, що аудитор зібрав додаткові докази (у вигляді фінансової звітності цих підприємств), можна вважати, що вартість акцій не зменшилася.
Облігації та частки в статутних капіталах інших підприємств первісно оцінені та відображені в бухгалтерському обліку по фактичній собівартості придбання (вкладення), переоцінка інвестицій на дату балансу Товариством не проводиться. Враховуючи, що облігації - відсоткові, їх балансову вартість можна вважати реальною.
Оцінити значущість впливу обліку часток в статутних капіталах інших підприємств на валюту балансу у аудитора немає змоги.
1.2. Запаси. Станом на 31.12.2012року на балансі Товариства обліковуються запаси у сумі 125тис.грн. і складаються з сировини та матеріалів у сумі 1тис.грн., палива у сумі 14тис.грн., будівельних матеріалів у сумі 1тис.грн., запасних частин у сумі 80тис.грн. та товарів у сумі 29тис.грн.
Облік запасів здійснюється згідно вимог П(С)БО та облікової політики, в балансі вони обліковуються по первісній вартості, яка є найменшою з вартостей.
Обсяг розкриття інформації про запаси у звітності, на думку аудитора, відповідає нормам П(С)БО 9 "Запаси", затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 20.10.1999 року №246 (зі змінами та доповненнями).
1.3. Дебіторська заборгованість. Станом на 31.12.2012 року у балансі Товариства обліковується дебіторська заборгованість у розмірі 2 640тис.грн., у тому числі: дебіторська заборгованість за товари, роботи, послуги за чистою реалізаційною вартістю - 94тис.грн., дебіторська заборгованість за розрахунками з бюджетом - 267тис.грн., дебіторська заборгованість за розрахунками за виданими авансами - 1 163тис.грн. та інша поточна дебіторська заборгованість - 1 116тис.грн.
Данні аналітичного обліку повною мірою відповідають даним синтетичного обліку. На підставі отриманих аудитором доказів, можна зробити висновок про реальність та достовірність дебіторської заборгованості.
Інформація про дебіторську заборгованість, що подана у фінансовій звітності Товариства, розкрита у відповідності до вимог П(С)БО №10 "Дебіторська заборгованість", затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 08.10.1999 року № 237 (зі змінами та доповненнями).
1.4. Грошові кошти. Станом на 31.12.2012року на балансі Товариства обліковуються грошові кошти та їх еквіваленти в національній валюті у сумі 450тис.грн.
Залишки на розрахункових рахунках в національній валюті в установах банків підтверджені актами звірок між Товариством і банками.
Інформація про рух грошових коштів у фінансовій звітності Товариства розкрита відповідно до норм П(С)БО №4 "Звіт про рух грошових коштів", затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 31.03.1999 року № 87 (зі змінами та доповненнями).
1.5. Інші оборотні активи. Станом на 31.12.2012року в балансі Товариства обліковуються інші оборотні активи у сумі 479тис.грн., які являють собою ПДВ на отримані передплати від замовників.
1.6. Витрати майбутніх періодів. Станом на 31.12.2012року на балансі Товариства обліковуються витрати майбутніх періодів у сумі 9тис.грн.

2. Розкриття інформації про зобов'язання відповідно до П(С)БО:
Станом на 31.12.2012року загальні зобов`язання Товариства знизилися до рівня 25 297тис.грн., тобто на 44,6%. Зменшення зобов`язань відбулось в основному за рахунок погашення кредиторської заборгованості за товари, роботи, послуги та поточних зобов'язань за розрахунками з одержаних авансів.
2.1. Поточні зобов'язання. Станом на 31.12.2012року поточні зобов`язання в балансі Товариства становлять 25 297тис.грн. і складаються з: векселів виданих у сумі 4 343тис.грн., кредиторської заборгованості за товари, роботи, послуги у сумі 13 008тис.грн., поточних зобов'язань за розрахунками з одержаних авансів у сумі 1 000тис.грн., поточних зобов'язань за розрахунками з бюджетом у сумі 21тис.грн., поточних зобов'язань за розрахунками з позабюджетних платежів у сумі 9тис.грн., поточних зобов'язань за розрахунками зі страхування у сумі 41тис.грн., поточних зобов'язань за розрахунками з оплати праці у сумі 90тис.грн. та інших поточних зобов'язань у сумі 6 785тис.грн.
Кредиторська заборгованість, по якій минув строк позовної давності, на балансі Товариства відсутня. Зібраних аудиторських доказів достатньо, щоб стверджувати про реальність основної частки кредиторської заборгованості.
На думку аудитора, розкриття інформації за видами зобов`язань, відображених у звітності, їх визнання, облік та оцінка в основному відповідають встановленим вимогам П(С)БО №11 "Зобов'язання", затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 31.01.2000р. №20 (зі змінами та доповненнями).

3. Розкриття інформації про власний капітал відповідно до П(С)БО:
Станом на 31.12.2012року загальний розмір власного капіталу складає 111 540тис.грн., з яких:
- статутний капітал - 26 506тис.грн.,
- нерозподілений прибуток - 85 034тис.грн.
Статутний капітал розподілений на 2 650 625 (Два мільйони шістсот п'ятдесят тисяч шістсот двадцять п'ять) простих іменних акцій номінальною вартістю 10 (десять) гривень кожна, на загальну суму 26 506 250,00 (Двадцять шість мільйонів п'ятсот шість тисяч двісті п'ятдесят гривень). - Свідоцтво про реєстрацію випуску акцій № 235 / 1 / 06 від 26 травня 2006, видане Територіальним управлінням Державної комісії з цінних паперів та фондового ринку Кіровоградської області. Форма існування - бездокументарна.
Усі акції, що складають статутний капітал, сплачені в повному обсязі.
Станом на дату балансу розмір статутного капіталу, відображеного в фінансовій звітності Товариства за 2012рік, відповідає розміру, зазначеному у чинному Статуті Товариства, затвердженого Протоколом загальних зборів акціонерів №4 від 06.04.2012року та зареєстровано Виконавчим комітетом Кіровоградської міської ради, про що 30.05.2012 року зроблено реєстраційний запис №1 444 105 0018 000430.
На думку аудитора, розкриття інформації в балансі Товариства про власний капітал - його структура, розмір та призначення визначено правильно та адекватно в повній мірі відповідає вимогам П(С)БО №5 "Звіт про власний капітал", затвердженому наказом Міністерства фінансів України від 31.03.1999 року № 87 (зі змінами та доповненнями).

4. Розкриття інформації щодо обсягу чистого прибутку.
Згідно фінансової звітності Товариства, протягом 2012року отримано чистий доход (виручку) від реалізації товарів, робіт, послуг у сумі 109тис.грн. Собівартість реалізованої продукції (товарів, робіт, послуг) за 2012рік дорівнює 78тис.грн. Валовий прибуток від основної діяльності складає 31тис.грн.
Доходи Товариства за 2012рік (крім доходів від основної діяльності) складають 49 718тис.грн., з них: інші операційні доходи у сумі 1 799тис. грн., інші фінансові доходи у сумі 18 830тис.грн. (одержані дивіденди) та інші доходи у сумі 29 089тис.грн. (доходи від реалізації фінансових інвестицій). Найбільшу частину в доходах складають інші доходи.
Витрати Товариства за 2012рік (крім собівартості) складають 33 862тис.грн., з них: адміністративні витрати - 4 472тис.грн., витрати на збут - 20тис.грн., інші операційні витрати - 319тис.грн. та інші витрати - 29 051тис.грн. (собівартість реалізованих фінансових інвестицій).
Податок на прибуток від звичайної діяльності за 2012рік становить 5тис.грн.
Таким чином, результат від звичайної діяльності - прибуток у сумі 15 882тис.грн.

Структура операційних витрат за 2012рік має наступний вигляд:
Матеріальні затрати - 462тис.грн. ( 9,7%);
Витрати на оплату праці - 1 879тис.грн.( 39,3%);
Відрахування на соціальні заходи - 645тис.грн. ( 13,5%);
Амортизація - 539тис.грн. ( 11,2%);
Інші операційні витрати - 1 259тис.грн. ( 26,3%).
ВСЬОГО:- 4 784тис.грн. ( 100,0%)

На нашу думку, облік доходів Товариства ведеться відповідно до норм П(С)БО 15 "Доходи", затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 29.11.1999 року № 290 (зі змінами та доповненнями). Облік витрат Товариства в цілому відповідає вимогам П(С)БО 16 "Витрати", затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 31.12.99р. №318 (зі змінами та доповненнями).

Основні відомості про аудиторську фірму:

Повна назва: Приватна аудиторська фірма "АС-АУДИТ"
Код ЄДРПОУ: 23099001
Місцезнаходження: 25006, Україна м. Кіровоград, вул. Карла Маркса, б.31 / 36
Реєстраційні дані: Приватна аудиторська фірма "АС-АУДИТ" зареєстрована Виконавчим комітетом Кіровоградської міської Ради 21 березня 1995 року за №1 444 120 0000 002817.
Свідоцтво про державну реєстрацію юридичної особи Серія А00 №078937 та Виписка з єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб Серія ААВ №137782
Номер та дата видачі Свідоцтва про внесення в Реєстр аудиторських фірм та аудиторів, які надають аудиторські послуги: Свідоцтво № 0720 видане за рішенням Аудиторської палати України від 26 січня 2001року за № 98, в останнє подовжено згідно рішення Аудиторської палати України № 227 / 3 від 27 січня 2011 року, чинне до 27 січня 2016 року
Номер та дата видачі Свідоцтва про внесення до Реєстру аудиторів, які можуть проводити аудиторські перевірки фінансових установ, що надають послуги на ринку цінних паперів, видане рішенням Державної комісії з цінних паперів та фондового ринку (лише для фінансових установ, що здійснюють діяльність на ринку цінних паперів): Свідоцтво серія АБ №001327 реєстраційний номер 1426 унесено до реєстру відповідно до рішення Державної комісії з цінних паперів та фондового ринку від 01.03.2011 року №198.
Керівник: Ускова Марина Георгіївна
Інформація про аудитора: Сертифікат аудитора - Серія "А" № 002055, виданий на підставі рішення Аудиторської палати України від 30.03.1995 року за № 28, востаннє продовжено на підставі рішення Аудиторської палати України від 26.03.2009 року за № 200 / 2, терміном дії - до 30.03.2014 року.
Номер та дата видачі Свідоцтва про внесення до реєстру аудиторів, які можуть проводити аудиторські перевірки фінансових установ, видане Державною комісією з регулювання ринків фінансових послуг України: Свідоцтво серія А № 000783 від 28.09.2004р., видане Державною комісією з регулювання ринків фінансових послуг України, подовжене розпорядженням Державної комісії з регулювання ринків фінансових послуг України від 07.05.2009 року №312, чинне до 30.03.2014 року
Контактний телефон: 0-522-24-38-78

Основні відомості про договір та терміни проведення перевірки.
Аудиторська перевірка проводилася відповідно до договору №17 від 19.02.2013року, в обсягах, достатніх для формування незалежної професійної думки. Терміни проведення перевірки з 19.02.2013р. по 04.04.2013р.


Директор ПАФ "АС-аудит" Ускова Марина Георгіївна
Сертифікат А (№ 002055)

04.04.2013 року
25006, Україна, м. Кіровоград, вул. Карла Маркса, б.31 / 36. тел. (0522) 24-38-78

Додаток №1
до Аудиторського висновку від 04.04.2013року
Розрахунок вартості чистих активів
за станом на 31.12.2012 року
Найменування: Приватне акціонерне товариство "Гідросила Груп"
Ідентифікаційний код за ЄДРПОУ: 20635597
Одиниця виміру: тис. грн.
Найменування статті / Код / За даними балансу, на кінець звітного періоду / Розрахункові дані, на кінець звітного періоду
1 / 2 / 3 / 4
АКТИВИ
Нематеріальні активи: залишкова вартість / 10 / 1 / 1
Незавершені капітальні інвестиції / 20 / 0 / 0
Основні засоби: залишкова вартість / 30 / 6 738 / 6 738
Довгострокові фінансові інвестиції: які обліковуються за методом участі в капіталі інших підприємств / 40 / 0 / 0
Довгострокові фінансові інвестиції: інші фінансові інвестиції / 45 / 126 395 / 126 395
Довгострокова дебіторська заборгованість / 50 / 0 / 0
Відстрочені податкові активи / 60 / 0 / 0
Інші необоротні активи / 70 / 0 / 0
Запаси: виробничі запаси, незавершене виробництво / 100 / 96 / 96
Запаси: тварини на вирощуванні та відгодівлі / 110 / 0 / 0
Запаси: готова продукція / 120 / 0 / 0
Запаси: товари / 130 / 29 / 29
Векселі одержані / 140 / 0 / 0
Дебіторська заборгованість за товари, роботи, послуги: чиста реалізаційна вартість / 150 / 94 / 94
Дебіторська заборгованість за розрахунками: з бюджетом / 160 / 267 / 267
Дебіторська заборгованість за розрахунками: за виданими авансами / 170 / 1163 / 1163
Дебіторська заборгованість за розрахунками: з нарахованих доходів / 180 / 0 / 0
Дебіторська заборгованість за розрахунками: із внутрішніх розрахунків / 190 / 0 / 0
Інша поточна дебіторська заборгованість / 200 / 1 116 / 1 116
Поточні фінансові інвестиції / 210 / 0 / 0
Грошові кошти та їх еквіваленти: в національній валюті / 220 / 450 / 450
Грошові кошти та їх еквіваленти: в іноземній валюті / 230 / 0 / 0
Інші оборотні активи / 240 / 479 / 479
Витрати майбутніх періодів / 250 / 9 / 9
Активи, усього / / 136 837 / 136 837
ЗОБОВ'ЯЗАННЯ
Довгострокові кредити банків / 440 / 0 / 0
Інші довгострокові фінансові зобов'язання / 450 / 0 / 0
Відстрочені податкові зобов'язання / 460 / 0 / 0
інші довгострокові зобов'язання / 470 / 0 / 0
Короткострокові кредити банків / 500 / 0 / 0
Поточна заборгованість за довгостроковими зобов'язаннями / 510 / 0 / 0
Векселі видані / 520 / 4 343 / 4 343
Кредиторська заборгованість за товари, роботи, послуги / 530 / 13 008 / 13 008
Поточні зобов'язання за розрахунками: з одержаних авансів / 540 / 1 000 / 1 000
Поточні зобов'язання за розрахунками: з бюджетом / 550 / 21 / 21
Поточні зобов'язання за розрахунками: з позабюджетних платежів / 560 / 9 / 9
Поточні зобов'язання за розрахунками: зі страхування / 570 / 41 / 41
Поточні зобов'язання за розрахунками: з оплати праці / 580 / 90 / 90
Поточні зобов'язання за розрахунками: з учасниками / 590 / 0 / 0
Поточні зобов'язання за розрахунками: із внутрішніх розрахунків / 600 / 0 / 0
Інші поточні зобов'язання / 610 / 6 785 / 6 785
Усього за розділом II / 430 / 0 / 0
Доходи майбутніх періодів / 630 / 0 / 0
Зобов'язання, усього / / 25 297 / 25 297
Розрахункова вартість чистих активів / / 111 540 / 111 540
Статутний капітал / 300 / 26 506 / 26 506
Неоплачений капітал / 360 / 0 / 0
Вилучений капітал / 370 / 0 / 0
Скоригований статутний капітал / / 26 506 / 26 506
* Цей рядок заповнюється емітентом при наявності додаткової інформації.
Примітки: Розрахункова вартість чистих активів на кінець звітного періоду складає 111 540тис.грн. Статутний капітал складає 26 506тис.грн. Неоплачений та вилучений капітал на кінець звітного періоду відсутні.
Висновок: Розмір розрахованих чистих активів товариства перевищує розміру скоригованого статутного капіталу, що відповідає вимогам пункту 3 статті 155 Цивільного кодексу України.
Керівник: (підпис) Тітов Ю.О.
Головний бухгалтер: (підпис) Іванова Г.В.
М.П.